Apartmán s kuchynským kútom

ZET | Chalet & Wellness

Priama rezervácia

od 50€

Výhodná ponuka pre rodinu s deťmi

Chalet Zet disponuje taktiež 2 apartmánmi s kuchynským kútom. Priestranný apartmán ponúka manželskú posteľ, rozťahovací gauč , ktorý je možné využiť ako prístelku. K dispozícii je LCD TV, prístup k internetu,  kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou. Apartmán ocenia najmä rodiny s deťmi nakoľko disponuje vybavenou kuchynkou s chladničkou.

Max obsadenie 2+2​

Rozloha 30m2

Manželská posteľ

Posteľné prádlo

Sprcha & toaleta

Prístelka

Kuchynský kút

Uteráky

Wifi

Nefajčiarska

Toaletný papier

Parkovanie

Chladnička

+ prístup k spoločenskym priestorom

Všetkým ubytovaným hosťom sú k dispozícii taktiež spoločenské priestory s kuchyňou a krbom. Chalet Zet disponuje spoločenskými priestormi v každej časti budovy t.j. 2x miestnosť s krbom a kuchyňa (viď. pôdorysy nižšie). Okrem toho je k dispozícii tiež záhradný altánok s grilom a otvoreným ohniskom.

Ohnisko

Spoločenské priestory

Kuchyňa

Vonkajšie posedenie

Chladnička

+ pre fajnšmekrov relaxu -> wellness

Pre tých čo si radi dopraju oddych na úrovni, v súkromí a bez čakania na uvoľnenie vírivky či sauny ponúkame naše malé milé wellness. Naša wellness zóna síce nepatrí k tým najväčším, no práve preto ju hostia milujú. Privátnosť, čistota a relax bez zvedavých pohľadov je to čo najčastejšie návštevnici oceňujú na našom wellness. Je dostupné výhradne len pre u nás ubytovaných hostí, ktorí si túto extra službu zakúpia a dohodnú si čas využitia vopred. Wellness zóna disponuje vnútornou vírivkou, vonkajšou vírivkou, fínskou saunou, relaxačnými lehatkami či ochladzovacím vedrom. Prístupná je ako služba na viac tj. za doplatok 15€/os/2hod. vstup v čase medzi 14:00-20:00. Uzatvára sa o 20:00 z dôvodu čistenia a sanity.

Fínska sauna

Vonkajšia vírivka

Ochladzovacie vedro

Vnútorna vírivka

Relaxačné lehátka

Plachty do sauny

Uteráky

Sprcha

Wifi

Pôdorysy

Pre lepšiu predstavu